search

Jemioła pospolita, 50g, Natura WIta

5,20 zł
Brutto

JEMIOŁA POSPOLITA jest cennym zielem, które stosujemy na uspokojenie, ale także na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ma właściwości obniżające ciśnienie krwi. Pobudza układ odpornościowy. W wierzeniach ludowych, jemioła miała przynosić szczęście, ale nie ma na to naukowych dowodów.

Składniki: jemioła pospolita ziele (viscum album)

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Sposób przygotowania:

1 łyżeczka ziela jemioły zalać szklanką wody o temperaturze pokojowej i ogrzewać  pod przykryciem przez 20 minut (nie dopuszczając do wrzenia), przecedzić. |Pić rano i wieczorem po ½ szklanki odwaru. Przygotowanie odwaru raz dziennie.

Zalecana do spożycia dzienna porcja:

1 łyżeczka produktu raz dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu.

Ostrzeżenia:

nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany kalo substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, nie należy stosować go przez dzieci i młodzież poniżej 18 lat. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na ziele jemioły.

Sposób przechowywania:

W temperaturze pokojowej. W sposób niedostępny dla małych dzieci. 

1 Przedmiot

Zobacz także

chat Komentarze (0)