O nas

Jedynie Natura

Jedynie Natura to producent i hurtownia detaliczna zdrowych produktów HAND MADE


Kim jesteśmy?

Jesteśmy wytwórnią stworzoną przez rodzinę oraz grupę przyjaciół - wszyscy jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i przyświeca nam wszystkim jeden cel: tworzymy hand made produkty, wykorzystując najlepsze surowce jakie stworzyła Natura, które służą zdrowiu i dobrej kondycji każdego z Was.

Dlaczego my?

Dbamy o każdego klienta, gdyż dołączając do nas staje się częścią naszej dużej rodziny Jedynie Natura. Każdy z Was do zamówienia otrzyma karteczkę z życzeniami od Babci Haliny, która prowadzi platformę edukacyjną na YT i dzieli się tam swoimi doświadczeniami np. o tym jak zaparzyć herbatę z cytryną, żeby nie była toksyczna, a także dzieli się sprawdzonymi przepisami na zdrowe posiłki i takie, które pomagają schudnąć.

W czym jest nasza unikatowość?

Mamy zaszczyt współpracować ze światowymi specjalistami w dziedzinie botaniki/biologii - Odkrywcami Natury. Naukowcy tworzą wyjątkowe składy uwzględniając efektywne przyswajanie produktów, oraz dobry smak.

W co wierzymy?

Nasze kierunki to przede wszystkim VEGE - nasze produkty nie zawierają jajek oraz nabiału, a także białej mąki. W naszym sklepie NIE ma produktów zawierających cukier, mamy natomiast miody z lokalnej pasieki oraz zdrowe słodziki. Coś dla zwolenników keto-diety też się znajdzie: mamy opracowany przez naszych specjalistów keto chleb oraz instant keto zupę.