Aktualne wpisy

Lhotse – detoks preparat do kąpiel

Co to jest Lhotse?

To preparat regenerująco-alkaliczny, który w prosty sposób imituje funkcje wód płodowych, które utrzymują nas zdrowymi przez 9 miesięcy w łonie matki. Zasadowa wartość tych płynów (8,5pH) przyczyniła się do naszej ochrony. Po kąpieli z dodatkiem tego preparatu skóra się samo natłuszcza. Gruczoły potowe wydzielają kwasy i związki toksyczne rozpuszczalne w wodzie. Natomiast gruczoły łojowe wydzielają kwasy i substancje toksyczne, które są rozpuszczalne w tłuszczach.

Preparat regenerująco – alkaliczny Lhotse w odróżnieniu od innych soli zasadowych produkuje się na bazie soli himalajskiej a nie soli morskiej. Jest ona dużo bogatsza w naturalne mikroelementy (ma ich ponad 80), a więc ma lepsze działanie na nasze zdrowie. Ponadto w składzie jest również turmalin, który służy do detoksu organizmy. Jest to najskuteczniejszy minerał stosowany do usuwania toksyn.

Jak stosować LHOTSE?

Jest wiele sposobów możliwych do zastosowania: inhalacje, peelingi, kąpiele, okłady a także kąpiele stóp. Nie powinno się stosować peelingu twarzy przy trądziku. Skuteczniejszą w tej dolegliwości metodą, jest zasadowa kąpiel detoksykacyjna. Wszystkie te metody są szczegółowo opisał producent w ulotce, załączonej do tego preparatu, a więc każdy może  wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada.

Jak działa ten preparat?

Zasadowa pielęgnacja ciała przyczynia się do odkwaszenia i oczyszczenia naszego organizmu z toksyn. Odtruwa ona nasz organizm, przez co uspokaja nasz umysł. Możemy się czuć cudownie zrelaksowani. Wartość pH przygotowanych roztworów ma duże znaczenie. Preparat LHOTSE wyposażony w papierki lakmusowe, dzięki którym precyzyjnie możemy przygotować wartość pH podczas kąpieli. Preparat zapobiega również rozprzestrzenianiu się grzybów. Grzyby żyją w środowisku o wartości pH, pomiędzy pH 3,5 a pH 5,5 a zasadowa pielęgnacja ciała o wartości pH 8,5, a więc dużo wyższa niż środowisko życia grzybów. W takim środowisku grzyb traci podstawę życia, tym samym znika w krótkim czasie.

Preparat Lhotse jest dostępny za linkiem: https://jedynienatura.pl/na-oczyszczenie/162-preparat-regenerujacy-lhotse-regeneracja-z-turmalinem-1000g-nabiotech-1000g.html

Opublikowany w: Blog

zostaw komentarz