Funkcjonalne

Jest 164 produktów.

Pokazano 1-12 z 164 pozycji

Aktywne filtry

Mianem produktów funkcjonalnych określa się te produkty, które w pozytywny sposób oddziałują na nasz organizm. Do tej kategorii zaliczają się także herbaty, które czerpią moc z potencjału ziół i roślin leczniczych. Najczęściej są to mieszanki ziół działających synergicznie, ale też mogą to być herbaty jednorodne np. herbata zielona lub zioła np. pokrzywa, szałwia czy rumianek.

Mamy do wyboru mieszanki naturalnych roślin, dedykowane na różne dolegliwości, np. na uspokojenie, na lepsze trawienie, na pracę wątroby i nerek, na ciśnienie, na cukrzycę i na wiele innych dolegliwości.

Starannie dobrane kompozycje naturalnych składników, bez żadnych sztucznych dodatków, są dedykowane na różne dolegliwości. Wypijane zgodnie z zaleceniami producenta, przyczyniają się do poprawy zdrowia. Dokonując wyboru mieszanki funkcjonalnej dla siebie, należy zapoznać się z recepturą, aby uniknąć np. reakcji alergicznej. Mamy również do wyboru całą gamę żywności funkcjonalnej, która poza walorami odżywczymi, ma również walory prozdrowotne. Stosowanie produktów funkcjonalnych należy połączyć z wartościową, odżywczą dietą i aktywnością fizyczną.