Herbaty, kakao

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-12 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Napoje gorące, to napoje, które cieszą się popularnością w każdej kulturze. Do napojów gorących można odnieść: herbaty, w tym zieloną Matchę, pachnące prawdziwe kakao i pobudzającą yerbę mate.

Herbaty dzielą się na herbaty ziołowe, ziołowo-owocowe, owocowe, czarne, zielone... Jednym słowem jest ich bardzo dużo! Każda herbata jest wyjątkowa i ma swoje właściwości. Szczególną uwagę, warto zwrócić na herbaty funkcjonalne.

Matcha jest to zielona sproszkowana herbata, którą często zastępuje się kawę, gdyż Matcha jest pyszna i ma właściwości uspakajające (ale nie nasenne), co pozwala się lepiej skupić na ważnych sprawach.

Prawdziwe kakao – to napój Bogów! Dlaczego? Dlatego, że zawiera dużo antyoksydantów i witamin. Tłuszcz kakao jest bardzo pomocny przy mięsiączce u kobiet.

Yerba Mate – napój, który pobudza organizm, nie zawierając przy tym kofeiny. Yerba Mate można parzyć w specjalnym dzbanku dla yerby – matero, a mieszać i pić napój warto przez bombillę, czyli łyżeczkę, która jest jednocześnie słomką.