search

Litoral z klinoptyloitem, 300g, Nabiotech

49,00 zł
Brutto

LITORAL zwalcza patogeny, wirusy i drobnoustroje. Hamuje większość ciężkich chorób. Jest jedynym, tak silnym produktem do oczyszczenia organizmu z metali ciężkich, pestycydów.

LITORAL to produkt naturalny pochodzenia wulkanicznego, zbudowany przede wszystkim z klinoptyloitu (ok. 87- 90%), który ma niezrównane właściwości fizyczne. Są one związane z jego wyjątkową strukturą krystaliczną. Ten cudowny minerał wulkaniczny jest panaceum na pęd współczesnego życia, nasze niezdrowe nawyki, sięganie po rozmaite używki i wszędobylski stres.

Składniki: klinoptyloit ( 87%) / tlenki  magnezu, manganu, sodu, wapnia, żelaza, potasu, tytanu i krzemu (10%) oraz sodę oczyszczoną (3%)

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pozytywne działanie klinoptyloitu:

1. Wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu pH krwi.
2. Działa detoksykująco na organizm – pozwala na usuwanie metali ciężkich, mikotoksyn, pestycydów oraz wolnych rodników. Jest również skuteczny w łagodzeniu negatywnych skutków chemioterapii, napromieniowania, antybiotykoterapii czy przewlekłego przyjmowania leków.
3. Działa pielęgnacyjnie i leczniczo na skórę, niwelując zaczerwienienia, lecząc egzemy, korzystnie oddziałując w przypadku łojotoku. Prowadzi do zwiększenia wilgotności skóry, działa ochronnie przed promieniowaniem UV, pomaga w leczeniu grzybicy błon śluzowych, skóry oraz paznokci, pomaga w gojeniu ran, które powstają na skutek uszkodzenia skóry przy wrzodach, wspiera leczenie łojotokowych zapaleń skóry, opryszczki czy łuszczycy. Poprawia wchłanianie składników odżywczych oraz dostarcza niezbędnych minerałów śladowych.
4. Stabilizuje funkcjonowanie układu odpornościowego.

Stosowanie i dawkowanie proszku LITORAL:

Stosować przede wszystkim jako dodatek do kąpieli wodnych wraz z preparatem regeneracyjnym LHOTSE. Na jedną kąpiel należy dosypać 1 łyżkę stołową.
Można spożywać 1 lub 2 razy dziennie 1 łyżeczkę proszku. Zalewamy wrzątkiem i następnie dolewamy zimnej wody (temperatura do picia ok. 40 stopni ) i mieszamy w szklance wody. Wypijamy 30 minut przed jedzeniem lub 1 godzinę po jedzeniu, starając się wypijać tylko „mleczko”, nie ruszając osadu z dna. Zaleca się wypicie 1 szklanki czystej wody dodatkowo.
Dzieci w wieku szkolnym – 1/2 dawki, małe dzieci – 1/3 dawki.
Profilaktyczna dawka 3-5 gr. (mała łyżeczka).
Osoby w złym stanie zdrowia  6-10 gr. dziennie.
Zaleca się pić większą ilość płynów w ciągu dnia (2L i więcej).

NIE PIĆ GĘSTEGO OSADU Z DNA (można użyć do kwiatów doniczkowych)

Osoby schorowane, które zdecydowały się stosować preparat doustnie powinny po 1 tygodniu zrobić przerwę kilka dni i następnie powtórzyć pobieranie przez kolejny tydzień. 

Ze względu na przepisy obowiązujące w Unii Europejskiej ZEOLIT (klinoptyloit) nie jest składnikiem żywności.

Nie można go także używać w suplementach diety. W związku z tym oferujemy państwu preparat LITORAL, którego wymogi odpowiadają normom amerykańskiego ZEOLITU spożywczego. Zeolit jako naturalny minerał otrzymał atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny (Nr HK/W/0378/01/2008)

Zobacz także

chat Komentarze (0)