Oferta dla firm

Jedynie Natura


WYJĄTKOWOŚĆ OFERTY

Oferujemy możliwość opracowania składu produktów na konkretną potrzebę, który będzie przygotowany przez naukowców.

Realizujemy również projekty w małych nakładach. W negocjacjach określa się warunki takiej produkcji i uzgadniamy szczegóły takie jak: druk, grafika etykiet, dostawa opakowań, skład produktu, zgrzewanie i transport. Po uzgodnieniu szczegółów, przystępujemy do realizacji zamówienia.

Jedynie Natura oferuje atrakcyjne warunki współpracy oparte na indywidualnym podejściu do Klienta.

Pakujemy i selekcjonujemy ręcznie.


PRODUKCJA KONTRAKTOWA

Oferujemy profesjonalną i dokładną usługę – produkcję kontraktową produktów sypkich. Każdy etap produkcji jest bardzo ważny, dlatego realizujemy ją ręcznie. W ramach usługi pakowania materiałów sypkich, możemy mówić o wielu zróżnicowanych czynnościach. Zalicza się do nich na przykład:

- tworzenie składu produktu opracowanego przez fachowców
- tworzenie opisu do danego produktu
- etykietowanie produktów (w tym naklejenie kodów kreskowych, naklejek okazjonalnych, promocyjnych)
- datowanie
- ręczne selekcjonowanie
- konfekcjonowanie do torebek/doypacków
- zgrzewanie
- pakowanie do kartonów
- dostawa


KONFEKCJONOWANIE

Producent kontraktowy wytwarza produkty pod markę Klienta, wykorzystując własną linię produkcyjną, pracowników, know-how i doświadczenie. W produkcji kontraktowej wykonanej przez Jedynie Natura są zachowywane wszelkie procedury zapewniające wysoką jakość produktów oraz ich składowanie przed wysyłką w odpowiednich warunkach.

Często z takich usług korzystają firmy dystrybucyjne, które nie maja zaplecza produkcyjnego i przeszkolonych z dużym doświadczeniem pracowników. Taki dystrybutor zleca produkcję kontraktową, którą określa się terminem "private label". Termin ten oznacza dosłownie „prywatną markę” i jest używany w sytuacji, kiedy firma zajmująca się dystrybucją jakiegoś towaru, sprzedaje go pod własną marką.

Proponujemy usługi pakowania w torebki/doypacki, słoiki, puszki, saszetki i inne opakowania.


DLA AGENCJI REKLAMOWYCH

Realizujemy również produkcję herbat o niewielkiej gramaturze, jako produkt reklamowy. Coraz częściej, firmy decydują się na herbatę reklamową, zamiast np. cukierków jako gadżetów reklamowych.