LHOTSE – preparat regeneracyjny

LHOTSE – preparat regeneracyjny – co to jest, do czego służy, jak go stosować?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć i zaprezentować walory tego preparatu, który jest stosowany od kilku lat a niewiele o nim wiemy. Szkoda, bo ludzie, którzy go zastosowali, odnieśli  wiele korzyści zdrowotnych, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam ten temat. Osoby, które stosowały LHOTSE, zgodnie potwierdzają, że jest cudownym preparatem na skórę, nawilżona delikatna i świeża. To nie jedyna właściwość preparatu LHOTSE. Zewnętrzne efekty widać od razu po kąpieli, a o wewnętrznych zorientujemy się trochę póżniej. Warto pamiętać, że organizm pozbawiony toksyn, patogenów i grzybów, doskonale radzi sobie z wirusami i bakteriami.

Co to jest LHOTSE?

To preparat regenerująco-alkaliczny, który w prosty sposób imituje funkcje wód płodowych, które utrzymują nas zdrowymi przez 9 miesięcy w łonie matki. Zasadowa wartość tych płynów (8,5pH) przyczyniła się do naszej ochrony. Po kąpieli z dodatkiem tego preparatu skóra się samo natłuszcza. Gruczoły potowe wydalają kwasy i związki toksyczne rozpuszczalne w wodzie. Natomiast gruczoły łojowe wydalają kwasy i substancje toksyczne, które są rozpuszczalne w tłuszczach.

Do preparatu LHOTSE jest załączony szczegółowy opis w którym są wyczerpujące informacje o wielu sposobach użycia.
W tym artykule opiszemy tylko najcenniejsze właściwości i proste sposoby stosowania. Możemy wybrać najwygodniejszą dla nas formę zastosowania: kąpiel, okłady, pilling, inhalacje i kąpiel stóp.
Preparat regenerująco – alkaliczny LHOTSE w odróżnieniu od innych soli zasadowych produkuje się na bazie soli himalajskiej a nie soli morskiej. Jest ona dużo bogatsza w naturalne mikroelementy( ma ich ponad 80) a więc ma lepsze działanie na nasze zdrowie. Ponadto w składzie jest również turmalin, który wykorzystuje się w innych produktach, służących do detoksu organizmy. Jest on najskuteczniejszym minerałem stosowanym do usuwania toksyn.

Jak działa ten preparat?

Zasadowa pielęgnacja ciała przyczynia się do odkwaszenia i oczyszczenia naszego organizmu z toksyn. Odtruwa ona nasz organizm, przez co uspokaja nasz umysł. Możemy się czuć cudownie zrelaksowani. Wartość pH przygotowanych roztworów ma duże znaczenie. Preparat LHOTSE wyposażony w papierki lakmusowe, dzięki którym precyzyjnie możemy przygotować wartość pH podczas kąpieli. Preparat zapobiega również rozprzestrzenianiu się grzybów. Grzyby żyją w środowisku o wartości pH, pomiędzy pH 3,5 a pH 5,5 a zasadowa pielęgnacja ciała o wartości pH 8,5, a więc dużo wyższa niż środowisko życia grzybów. W takim środowisku grzyb traci podstawę życia, tym samym znika w krótkim czasie.

Jak stosować LHOTSE?

Jest wiele sposobów możliwych do zastosowania: inhalacje, pilingi, kąpiele, okłady a także kąpiele stóp. Nie powinno się stosować pillingu twarzy przy trądziku. Skuteczniejszą w tej dolegliwości metodą, jest zasadowa kąpiel detoksykacyjna. Wszystkie te metody są szczegółowo opisał producent w ulotce, załączonej do tego preparatu, a więc każdy może wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada.

Zapraszamy na nasz YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsvQvaxBcNSmTm0ZOEYlw_A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.